Bisdom Gent

Basisonderwijs

Myriam De Backer

Hulstendreef 8
9111 Belsele
0495/ 57 51 40
myriam.de.backer@rkg.vlaanderen

In het gesubsidieerd gewoon en buitengewoon lager onderwijs in de gemeenten:

  • Gent, Melle, Merelbeke, Maldegem, Sint-Laureins, Eeklo, Kaprijke, Assenede, Zomergem, Waarschoot, Lovendegem, Evergem, Knesselare, Aalter, Nevele, Deinze, Sint-Martens-Latem, De Pinte, Nazareth

In het gewoon en buitengewoon lager onderwijs van de Vlaamse Gemeenschap:

  • Scholengroep 22 - 23 - 24
Katrien De Decker

Engelstraat 50
9620 Zottegem
0499 21 10 65
09 328 40 33
katrien.dedecker@rkg.vlaanderen

In het gesubsidieerd gewoon en buitengewoon lager onderwijs in de gemeenten:

  • Laarne, Wetteren, Oosterzele, Aalst, Lede, Wichelen, Destelbergen, Zottegem, Sint-Lievens-Houtem, Erpe, Herzele

In het gewoon en buitengewoon lager onderwijs van de Vlaamse Gemeenschap:

  • Scholengroep 19
Chrétien Vermachelen

Filip de Pillecijnlaan 11
9220 Hamme
0476/ 55 49 27
chretien.vermachelen@rkg.vlaanderen

In het gesubsidieerd gewoon en buitengewoon lager onderwijs in de gemeenten:

  • Zwijndrecht, Hamme, Kruibeke, Temse, Waasmunster, Sint-Niklaas, Beveren, Sint-Gillis-Waas, Stekene, Berlare, Zele, Dendermonde, Lebbeke, Buggenhout , Zelzate, Wachtebeke, Moerbeke, Lochristi, Lokeren

In het gewoon en buitengewoon lager onderwijs van de Vlaamse Gemeenschap:

  • Scholengroep 17 - 18
Katrien Tonnard

Inspecteur- adviseur coördinator

Wisselmaat 1
9520 Bavegem (Sint-Lievens-Houtem)
0474/ 58 38 65
katrien.tonnard@rkg.vlaanderen

In het gesubsidieerd gewoon en buitengewoon lager onderwijs in de gemeenten:

  • Zulte, Kruishoutem, Zingem, Gavere, Wortegem-Petegem, Oudenaarde, Zwalm, Kluisbergen, Maarkedal, Horebeke, Ronse, Brakel, Mere, Haaltert, Denderleeuw, Ninove, Geraardsbergen

In het gewoon en buitengewoon lager onderwijs van de Vlaamse Gemeenschap:

  • Scholengroep 20 - 21

Secundair Onderwijs

Bernadette Wittoek

Inspecteur-adviseur r.-k. godsdienst Bisdom Gent

Oude Gentbaan 233 A
9300 Aalst
0487 17 97 39
bernadette.wittoek@rkg.vlaanderen

Gewoon secundair katholiek onderwijs – buitengewoon secundair onderwijs in de volgende scholengemeenschappen:

  • SGKSO De Bron (Gent-Zuid)
  • SGKSO Edith Stein (Gent-centrum)
  • SGKSO Ideaal (Deinze en Aalter)
  • SGKSO Meetjesland
  • SGKSO Stroming (Gent-Noord)
  • SGKSO Denderland
  • SGKSO Emmaüs
  • SGKSO Geraardsbergen
  • SGKSO SALEM (Aalst-Erpe/Mere)
  • SGKSO Vlaamse Ardennen
  • SGKSO Wetteren-Lede

Officieel gewoon en buitengewoon secundair onderwijs (gemeentelijk -, provinciaal -, gemeenschaps – en vrij niet-confessioneel):

  • G 32 – SG Gent 22 (behalve provinciale scholen Richtpunt)
  • G 34 – SG Denderland (Aalst)
  • G 26 – SG Aalter- Deinze
  • G 24 – SG Oudenaarde – Ronse
  • G 11 – SG Geraardsbergen-Brakel-Herzele-Zottegem 20
  • G 06 – SG Eeklo-Maldegem – Zelzate
  • Wagenschot-Eke, Egmont en Hoorn Gavere
Marijke Van Puyenbroeck

Inspecteur-adviseur r.-k. godsdienst Bisdom Gent

Schaubeke 81
9220 Hamme
0479 31 63 74
marijke.vanpuyenbroeck@rkg.vlaanderen

Gewoon secundair katholiek onderwijs – buitengewoon secundair onderwijs in de volgende scholengemeenschappen:

  • SGKSO Archipel (Buggenhout-Dendermonde)
  • SGKSO Scholen aan de Durme
  • SGKSO Wijs! (Sint-Niklaas)
  • SGVGSO Beveren-Bazel

Officieel gewoon en buitengewoon secundair onderwijs (gemeentelijk -, provinciaal -, gemeenschaps – en vrij niet-confessioneel):

  • G 04 – SG Waasland 17
  • G 13 – SG Dendermonde-Hamme
  • G 07 – SG Reinaert
  • Stedelijk onderwijs Gent SG – Artevelde
  • Provinciaal onderwijs Gent – scholen Richtpunt
  • Blijdorp Buggenhout, Spectrum Buggenhout, Baken, GTI-Beveren